Tagasiside

MRPeasy tarkvara usaldab rohkem kui 400 tootjat

Henning Wedell, Vanemprojektijuht, SCM

HelloFresh Deutschland AG & Co. KG

MRPeasy vastab meie nõuetele ja oli hõlpsasti kättesaadav.

Francois Byrne, Hybrid Power Solutions

Mississauga, ON, Kanada

Suurepärane klienditeenindus ja toode on üldiselt väga tugev. Kindlasti parim hinna-kvaliteedi suhe.

See on rohkem MRP, mitte ERP, ja peab integreeruma eraldi raamatupidamissüsteemiga. CRM on küllaltki algeline, kuid täidab kõik vajalikud ülesanded. Varud, BOM ja inventari haldamine on suurepärased. Tootmise ja montaaži juhtimine on lihtne.

David Altemir, Vanemprojektijuht, Owen Mumford

Woodstock, Suurbritannia

Kasutajaliides on minu arvates suurepärane. See on tõepoolest paljudele minu klientidele õige keerukuse tase. Kõik ekraanid on väga selged.

Näiteks on MRPeasy ostute osas üheks objektiks PO, ja see ongi kõik. Kõik selle vastuvõtmise ja ostmise funktsioonid on selle ühe ekraaniga sisse ehitatud. Teistes süsteemides on 20 akent, mis on seotud ostmise ja vastuvõtmisega ning inventuuriarvestusega. Siin on ainult kaks või kolm peamist lehte. Saate õppida kahte või kolme ekraani, siis on põhimõtteliselt materjalihaldus teile selge. Sama asi tootmise planeerimisega ja raporteerimisega.

Alessandro Zanotelli, Tegevdirektor, RIEDL GmbH

Saksamaa

Suurepärane lahendus!

Väga kasutajasõbralik, käsiraamat on alati ajakohastatud ja hästi kirjutatud. Paljud videod, mis näitavad erinevaid funktsioone.
Meil oli võimalik ERP iseseisvalt seadistada.
Tarkvara pakub kõiki kõige olulisemaid omadusi, mis on vajalikud tootmise ja hangete haldamiseks.
BOM-id on hästi hallatud (kasutame kuni kaheksat taset).

Praegu ei ole meil mingit konkreetset probleemi. Kõik kasutajad on rahul ja töötavad ERP-ga pärast paar tundi koolitust.

Neil-Maree-review-mrpeasy

Neil Maree, Tegevdirektor, Genio Roasters

Lõuna-Aafrika

Tänu MRPeasy’le on meil õnnestunud vähendada varude taset ja suurendada olulisel määral rahavoogu. Kuna nüüd saame jälgida meie varude taset palju lihtsamalt ja konsolideerida ostud samalt müüjalt mitme tellimuse ja BOMi vahel, on meil nüüd lühem tootmisaeg ja suurem tõhusus. Tarkvara implementeerimiseks kulus veidi üle kahe nädala.

Scott James, Peadirektor, Horizon Aluminium Boats

Currumbin Waters, QLD, Australia

1. Millised kahtlused valdasid Teid enne teenusega liitumist?

Peamiselt muretsesime selle pärast, kas programm vastab meie tootmisviisiga seotud vajadustele. Valmistame alumiiniumist paate, mille 80-ne eri mudeli mõõtmed on vahemikus 2,4 m kuni 6,1 m. Meil on valikus rohkem kui 200 erinevat varianti ning samuti kohandame tooteid vastavalt klientide vajadustele. Seega pidime tagama, et programm võimaldaks meil luua BOM-i ning jälgida tehase tootmisprotsessi.  Me tundsime, et kui meil on piisavalt aega programmi avastamiseks ja testimiseks, siis suudame selle oma vajadustega kooskõlastada.

2. Miks valisite just meie tarkvara?

See on pilvepõhine, seega võime sisse logida kliendi müügisalongist ja anda neile reaalajas ülevaate tootmise ajakavast. Üheks faktoriks oli ka tarkvara abikeskus ja tõhus suhtlus.

3. Kas soovitaksite MRPeasy tarkvara?

Praegusel hetkel kindlasti!

Alex Loo, Juhtiv süsteemiinsener, Cape Productions Inc.

Redwood City, California, USA

Töötamine MRPeasy tarkvaraga on olnud suurepärane kogemus. Pärast mitmete MRP teenuste uurimist ja katsetamist valisime MRPeasy, sest konkreetne tarkvara vastas kõige paremini meie nõuetega.

Lisaks olid nad meie soovituste käsitlemisel ja rakendamisel äärmiselt vastutulelikud isegi enne, kui me nende kliendiks saime. Tarkvara juurutamise tulemusena oleme suutnud tõhusalt jälgida laovarusid, saada ülevaate kõigist kuludest ja paremini dokumenteerida komponentide kasutamist lõpptoodetes.

Todd Blaudow, Artic Solar, Inc.

Jacksonville, Florida, USA

Uue projekti jaoks tarkvara otsides kaalusin mitmeid võimalusi, kuid valisin MRPeasy peamiselt seepärast, et see on pilvepõhine…ning tänu lahenduse prognoosimisvõimalustele, lihtsusele ja paindlikule madalale hinnale kasutaja kohta!

Pilvepõhine tarkvara sobib täiuslikult meie ärimudeli kiire tempoga. Me saame töötada 24/7 kõikjalt!

Jean-Nicholas Crepin, Tootmisinsenerr, JGR Optics Inc.

Kanada

Viimaste kuude jooksul olen katsetanud mitmeid MRP süsteeme, kuid ükski neist pole olnud nii lihtne, taskukohane ja sama mitmekülgsete tootmisfunktsioonidega nagu MRPeasy.

Brandon Ames, Tegevjuht, Anicell Biotech

Chandler, AZ, USA

MRPeasy annab meile võimaluse jälgida kõiki meie tootmisega seotud kulusid täpselt. MRPeasy pakub tarkvara pilvepõhiselt, kuid on alati olnud kättesaadavad. Nagu nimigi viitab oli seda lihtne rakendada ja me saame oma tooteid valmistada täpselt, omades tootmisest detailset ülevaadet. Kõik need eelised ja me ei pea ise ühtegi serverit haldama!