Tagasiside

MRPeasy tarkvara usaldab rohkem kui 300 tootjat

Väinö Komulainen, Projektijuht, AX-Design

Myrskylä, Soome

Miks valisin AX-Design’i jaoks MRPeasy:

  • Ma liitusin tasuta prooviversiooniga ning nägin rõõmuga, kui lihtne, selge ja kiire see tarkvara on.
  • Täiesti fantastiline klienditeenindus. Võtsime nendega ühendust, et selgitada oma vajadusi ning nad muutsid tarkvara kasutamise meie jaoks väga hõlpsaks.
  • Hind!
  • Oleme avastanud, et tarkvara võimaldab salvestada kõik müüdavate toodete andmed, mis aitab kliendiarvete loomisel.

Sandy Bruschies, Meeskonna ja juhtimise assistent

Nielsen Services Germany GmbH

Me tõesti hindame asjaolu, et võtsite kõiki meie probleeme nii tõsiselt.

Henning Wedell, Vanemprojektijuht, SCM

HelloFresh Deutschland AG & Co. KG

MRPeasy vastab meie nõuetele ja oli hõlpsasti kättesaadav.

Francois Byrne, Hybrid Power Solutions

Mississauga, ON, Kanada

Suurepärane klienditeenindus ja toode on üldiselt väga tugev. Kindlasti parim hinna-kvaliteedi suhe.

See on rohkem MRP, mitte ERP, ja peab integreeruma eraldi raamatupidamissüsteemiga. CRM on küllaltki algeline, kuid täidab kõik vajalikud ülesanded. Varud, BOM ja inventari haldamine on suurepärased. Tootmise ja montaaži juhtimine on lihtne.

David Altemir, Vanemprojektijuht, Owen Mumford

Woodstock, Suurbritannia

Kasutajaliides on minu arvates suurepärane. See on tõepoolest paljudele minu klientidele õige keerukuse tase. Kõik ekraanid on väga selged.

Näiteks on MRPeasy ostute osas üheks objektiks PO, ja see ongi kõik. Kõik selle vastuvõtmise ja ostmise funktsioonid on selle ühe ekraaniga sisse ehitatud. Teistes süsteemides on 20 akent, mis on seotud ostmise ja vastuvõtmisega ning inventuuriarvestusega. Siin on ainult kaks või kolm peamist lehte. Saate õppida kahte või kolme ekraani, siis on põhimõtteliselt materjalihaldus teile selge. Sama asi tootmise planeerimisega ja raporteerimisega.

Scott James, Peadirektor, Horizon Aluminium Boats

Currumbin Waters, QLD, Australia

1. Millised kahtlused valdasid Teid enne teenusega liitumist?

Peamiselt muretsesime selle pärast, kas programm vastab meie tootmisviisiga seotud vajadustele. Valmistame alumiiniumist paate, mille 80-ne eri mudeli mõõtmed on vahemikus 2,4 m kuni 6,1 m. Meil on valikus rohkem kui 200 erinevat varianti ning samuti kohandame tooteid vastavalt klientide vajadustele. Seega pidime tagama, et programm võimaldaks meil luua BOM-i ning jälgida tehase tootmisprotsessi.  Me tundsime, et kui meil on piisavalt aega programmi avastamiseks ja testimiseks, siis suudame selle oma vajadustega kooskõlastada.

2. Miks valisite just meie tarkvara?

See on pilvepõhine, seega võime sisse logida kliendi müügisalongist ja anda neile reaalajas ülevaate tootmise ajakavast. Üheks faktoriks oli ka tarkvara abikeskus ja tõhus suhtlus.

3. Kas soovitaksite MRPeasy tarkvara?

Praegusel hetkel kindlasti!

Alex Loo, Juhtiv süsteemiinsener, Cape Productions Inc.

Redwood City, California, USA

Töötamine MRPeasy tarkvaraga on olnud suurepärane kogemus. Pärast mitmete MRP teenuste uurimist ja katsetamist valisime MRPeasy, sest konkreetne tarkvara vastas kõige paremini meie nõuetega.

Lisaks olid nad meie soovituste käsitlemisel ja rakendamisel äärmiselt vastutulelikud isegi enne, kui me nende kliendiks saime. Tarkvara juurutamise tulemusena oleme suutnud tõhusalt jälgida laovarusid, saada ülevaate kõigist kuludest ja paremini dokumenteerida komponentide kasutamist lõpptoodetes.

Todd Blaudow, Artic Solar, Inc.

Jacksonville, Florida, USA

Uue projekti jaoks tarkvara otsides kaalusin mitmeid võimalusi, kuid valisin MRPeasy peamiselt seepärast, et see on pilvepõhine…ning tänu lahenduse prognoosimisvõimalustele, lihtsusele ja paindlikule madalale hinnale kasutaja kohta!

Pilvepõhine tarkvara sobib täiuslikult meie ärimudeli kiire tempoga. Me saame töötada 24/7 kõikjalt!

Jean-Nicholas Crepin, Tootmisinsenerr, JGR Optics Inc.

Kanada

Viimaste kuude jooksul olen katsetanud mitmeid MRP süsteeme, kuid ükski neist pole olnud nii lihtne, taskukohane ja sama mitmekülgsete tootmisfunktsioonidega nagu MRPeasy.

Brad Cooper, Owner, Steam Bell Beer Works

Richmond, VA, USA

Mulle kuulub pruulikoda Richmondis ja ma armastan seda tarkvara. Tarkvara funktsionaalsus on palju parem ja ökonoomsem kui teistel sarnastel programmidel, mis on spetsiaalselt välja töötatud pruulikodade jaoks.